Вход
Лунтик — главный герой мультипликационного телесериала «Приключения Лунтика», загадочный малыш, родившийся на Луне и попавший на Землю.
Меню сайта
Теги

Про мультфільм
Без мандата
 
Лунтік прилетів на землю з Місяця. Дружелюбний, товариський та милий, йому дуже легко вдається завести друзів: коника Кузю, сонечко Мілу та Бджілку. З особливою турботою та теплом до місячного малюка ставиться старе подружжя бджіл Капа та Шер. Вони з радістю стають Лунтіку улюбленими бабусею та дідусем.
Малюк вперше потрапляє на Землю. У подорожі по блакитній планеті його супроводжують друзі. Саме вони знайомлять Лунтіка з усіма її чудесами! Кожна серія – це пізнавальний та захоплюючий урок для маленького телеглядача, що розкаже про життєві цінності, засади моралі та етики.
Веселі пригоди малюка Лунтіка не залишать байдужими ані дітей, ані їх батьків.
Головні герої:

Лунтік – смішний, добрий, допитливий малюк, який народився на Місяці. Дивним чином опинившись на Землі, він знаходить собі друзів та завдяки своїм позитивним якостям стає місцевим улюбленцем! Свій інтерес до всього нового він вгамовує тим, що знайомиться з невідомою йому раніше землею, разом зі своїми друзями.
Сонечко Міла – подружка Лунтіка. Дуже мила та кмітлива дівчинка. Вона вміє малювати, збирати гарні букети та чудово робить замки з піску. Міла дуже любить повчати всіх невихованих.
Коник Кузя – товариш Лунтіка. Активний, життєрадісний винахідник, він був першим серед тих, з ким познайомився Лунтік. Кузя чесний та справедливий. Він завжди готовий навчатися новому, а також щиро ділитися тим, що вже знає сам.
Бджолятко – товариш Лунтіка. Маленький та непосидючий, він завжди чимось зайнятий. Як і належить усім бджолам, він збирає нектар та ходить до школи. В нього завжди дуже мало часу на розваги. Та не зважаючи на таку зайнятість, друзі завжди можуть на нього покластися.
Бабця Капа – добра бджілка. Вона любить готувати та пригощати чудовими ласощами усіх! Лунтік для неї – майже як рідний онук. Вона навіть так його і називає. Бабця Капа – це втілення доброти та великодушності! Хоча іноді вона може і прочуханки дати!
Генерал Шер – дідусь Шершень. Грізний, але дуже добрий! В душі він все ще молодик, з яким часом трапляються кумедні випадки. Найбільше за все він полюбляє розповідати всім про свої героїчні заслуги. Дідусь Шер зовсім не прихильник хатніх справ. Та якщо бабусі Капі треба допомогти – ніколи не відмовить.
опрос от лунтика

Оцените мой сайт
Всего ответов: 422
Статистика
Copyright MyCorp © 2020
Хостинг от uCoz